Спеціальні потреби

Прем’єр Янукович чи розпуск парламенту?


Чи схвалить Ющенко кандидатуру Януковича? Чи дасть він добро на призначення прем’єр-міністром України фальсифікатора виборів, людини з кримінальним минулим, свого головного ідеологічного опонента? Чи, уникнувши вогню, кинеться в полум’я – до розпуску парламенту і позачергових виборів з неясними перспективами для власної партії і новим загостренням протистояння в Україні? Частина експертів вважає, що в цієї політичної крутиголовки немає розв’язки.

Як твердить Михайло Погребинський з Київського центру політичних досліджень та конфліктології, президент у глухому куті: не подати кандидатуру Януковича у нього нема правових підстав, а позачергові вибори теж не вихід:

«Я вважаю, в нього просто безвихідна ситуація. І здоровий глузд мусить йому підказати просто внести кандидатуру Януковича. Тому що в нього лише дві можливості: подати Януковича або розпустити Верховну Раду. Розпуск Верховної Ради – я впевнений, що Верховна Рада не погодиться на розпуск. Ну, от президент видасть Указ про розпуск і призначення нових виборів. Верховна Рада збереться і проголосує за постанову, що Указ президента неконституційний. І буде слово президента проти слова Верховної Ради. Абсолютний державний хаос. Мені видається, що він на це не піде, скоріш за все. А що йому ще робити – переконати регіоналів, щоб вони відмовились від Януковича вже неможливо, це зрозуміло. Вони не поступляться».

Водночас інші експерти вказують на можливість різночитань конституційних норм. Зокрема й тієї, за якою президент 15 днів розглядає пропозицію і подає кандидатуру прем’єра до Верховної Ради. Говорить президент Інституту масової інформації Сергій Таран:

«Він просто може не подавати, оскільки Конституція точно не визначає, чи це право, чи це обов’язок подавати кандидатуру прем’єра. Він просто може сказати, що це його право, а не обов’язок. І в даному разі, я думаю, президент намагатиметься іти до кінця і не подавати цю кандидатуру. Я думаю, це є останній плацдарм, який є для нього. І якщо він не буде подавати цю кандидатуру, це цілком правильно, оскільки, знаючи наміри і стратегію Партії регіонів, очевидно, що після того як буде призначений прем’єром Янукович, поступово буде відтіснення президента з політичної арени України...»

Андрій Єрмолаєв з Центру соціальних досліджень «Софія» також вказує на неоднозначність нових приписів Конституції:

«Я вважаю, що враховуючи, що Конституція надає президенту право вносити кандидатуру і забезпечує його часом для роздумів, я думаю, це передбачає і можливість президента знаходити підстави для відмови.»

Водночас, на думку Єрмолаєва, легітимною буде не публічна відмова. Глава держави не може просто сказати: я не погоджуюсь. Натомість, відхилення неприйнятної для президента кандидатури повинно відбутись у процесі консультацій з антикризовою коаліцією. На продовженні цих консультацій, на думку політолога, наполягатиме Ющенко.

І як кажуть експерти, для торгів з коаліціантами глава держави має серйозний козир. Це проблема трактування Конституції. Адже зобов’язаний він внести запропоновану кандидатуру чи ні – залишається запитанням до Конституційного Суду. Якого немає з вини Верховної Ради. Говорить Віце-президент Фонду Євразія по Україні, Білорусі і Молдові Олексій Гарань:

«В процесі формування уряду має бути повністю дотримана буква закону. На жаль, проблема полягає в тому, що останнє слово лишається за Конституційним Судом, а Конституційний Суд, як відомо, не сформований саме через позицію парламенту».

XS
SM
MD
LG