Спеціальні потреби

У Нацiональнiй телекомпанiї України виникла криза


Профспілки Національної телекомпанії України заявляють про незгоду з політикою нового керівництва. Після відставки Тараса Стецьківа колектив телекомпанії обирає свого кандидата на цю посаду.

Увесь день на 10-ому поверсі головного українського телевізійного будинку було спектоно. Тут відбувалися збори профспілки НТКУ, яка спочатку висловила недовіру новій команді управлінців, які почали реформи на УТ-1 після революції, а тепер самі намагаються визначити нового керівника. Саме кандидатуру обраного із шести претендентів колектив збирається подати на затвердження президенту. Переважно це або люди, які зараз працюють на каналі, або з числа його колишніх керівників. Зараз, кажуть вони, ситуація не в кращому стані, але активізацію профспілок називають моментом позитивним.

У бюлетені для голосування внесли 6 кандидатур. Один бюлетень видавали на 10 членів колективу, всього 180 бюлетенів. Головне питання, яке турбувало людей – чи відбудуться звільнення, обіцяні новою командою. Один із нинішніх керівників компанії Олександр Зорко заявив, що вже порозумівся із першим віце-президентом Андрієм Шевченком щодо того, аби відмовитися від звільнення.

Втім Зорку нагадали, що у вівторок збори від імені колективу висловили Шевченку недовіру. А нові кандидати розповідали про свої програми. Найкраще сприймалися пропозиції, що УТ-1 має працювати за вже опрацьованими схемами без особливих реформ.

Нове керівництво офіційно прокоментувало свою позицію щодо конфлікту через прес-службу:

«Зараз настав переломний момент в історії Національної телекомпанії. Реформи, які почалися можуть або продовжитись, або зійти нанівець. Найближчими днями буде вирішена доля каналу: чи можливі подальші зміни чи все загальмується й повернеться назад, настане певна стагнація Національної телекомпанії як суб’єкта телевізійного простору», – заявив віце-президент Олег Кузан.

На погляд експертiв, без оптимізації процесу виробництва новин державне українське телебачення так і залишиться колосом на глиняних ногах: із покриттям у 98% і рейтингом - 2%.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG