Спеціальні потреби

Антитіла до COVID-19 захищають від повторного зараження декілька місяців - дослідження


Два нові дослідження, попередні результати яких були опубліковані цього тижня, свідчать, що люди, які мають антитіла в результаті коронавірусної хвороби, захищені від повторного зараження на період приблизно півроку.

Згідно з даними обох досліджень, ризик заразитись у людей, у яких виробились антитіла, був в десять разів менше.

Повторне зараження відбувається «дуже, дуже рідко», зауважив д-р Неділю Шарплесс, директор Національного інституту США з питань раку.

Дослідження проведене Національним інститутом США з питань раку охоплювало 3 мільйони людей, які здавали аналізи на антитіла до коронавірусу. Інститут виконував дослідження на замовлення американського Конгресу.

Друге дослідження вивчало 12 500 медпрацівників у Оксфордських центрах Великої Британії.

Тривалість захисту, що надають антитіла, які виробились в результаті хвороби, порівняна до тієї, яку надають вакцини, заявляють вчені. Вакцинація є значно більш безпечним шляхом отримання антитіл, порівняно до інфікування.

Дослідники зауважують, що нові дані мають важливе значення для прийняття рішень про повернення на робочі місця тих, хто перехворів на коронавірусну хворобу. Все ж вони попереджають, що особи, які одужали після COVID-19 можуть ще три місяці залишатись заразними, хоча ймовірність передачі ними вірусу є низькою.

Дивіться також: Собаки приносять любов у будинки для літніх людей під час пандемії. Відео

Собаки приносять любов у будинки для літніх людей під час пандемії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

XS
SM
MD
LG