Спеціальні потреби

Трамп підписав законопроект з допомоги економіці США у часи пандемії


В неділю президент США Дональд Трамп підписав законопроект, що забезпечує фінансування бюджетних видатків на 2,3 трильйона доларів а також передбачає надання допомоги у зв’язку з коронавірусом обсягом 900 мільярдів доларів.

Президент Трамп підписав закон про витрати уряду США на наступний рік. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Президент, який не заявляв про свою активну участь у переговорах із питань пакету допомоги, після голосування в Палаті представників та Сенаті США, яким передували місяці переговорів, назвав пакет заходів «ганьбою».

Якщо б Трамп не підписав законопроект, це призвело б часткового обмеження роботи уряду починаючи з вівторка. Строк дії доплати до допомоги за безробіттям а також захисту від виселення з орендованого житла, завершився в неділю.

«Підписання законопроекту з допомоги у часи коронавірусу, який підтримали обидві палати та обидві партії, чудова новина для чотирнадцяти мільйонів американців, які щойно у різдвяні вихідні, втратили підтримку з безробіття і для мільйонів, які прагнуть залишитись на плаву протягом цієї історичної пандемії та економічної кризи», - заявила спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі у неділю.

Лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл привітав рішення Трампа, за те, що воно «запобігло частковому призупиненню роботи уряду у час, коли країна не може собі цього дозволити».

«Двопартійний пакет підтримки, який став результатом переговорів республіканців в Конгресі та адміністрації Трампа з демократами, надасть працівникам малих підприємств ще одну важливу допомогу, поновить допомогу американцям, які опинились без роботи, інвестує мільярди доларів у розповсюдження вакцини, надасть пряму грошову допомогу домогосподарствам та більше. Законопроект став результатом компромісу і він не є досконалим, але він зробить багато доброго для мешканців Кентуккі та всіх американців, яким зараз потрібна допомога», - заявив Макконнелл.

Під час оголошення про підписання, Трамп наголосив, що він також наполягав на змінах із скасування так званих «витратних пунктів». Він заявляв, що його основними зауваженнями до пакету було те, що пряма допомога у 600 доларів на людину є недостатньою, він також критикував деякі програми допомоги іноземним урядам та витрат на наукові дослідження.

«Я підписую цей закон, щоб поновити виплати з безробіття, припинити виселення, надати допомогу з оренди, додати гроші до PPP [програма захисту фондів оплати праці], повернути працівників наших авіакомпаній до роботи, значно збільшити фінансування розповсюдження вакцини та інше", - заявив Трамп.

Демократи закликають до наступних кроків із допомоги в часи коронавірусу.

В понеділок Конгрес планує повернутись із канікул, щоб розглянути законоперокт з оборонного бюджету США на наступний рік. Законопроект було раніше заветовано Трампом.

Дивіться також: Історія Нью-Йорка: годинник – популярне місце побачень впродовж 125 років. Відео

Історія Нью-Йорка: годинник – популярне місце побачень впродовж 125 років. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG