Спеціальні потреби

Ціни на акції Moderna знизились на тлі позитивних новини від інших розробників протикоронавірусної вакцини


Ціна на акції компанії Moderna, розробника вакцини від COVID-19, знизились на 11% в понеділок, після обнадійливих новин про хід випробувань вакцини проти кронавірусу, що проводяться Оксфордським університетом та компанією AstraZeneca.

Всі 1 077 учасника першої та другої стадій розробки вакцини проекту Оксфорда та AstraZeneka показали позитивну імунну та клітинну реакцію на вакцину.

Д-р Ентоні Поллард, співавтор Оксфордського дослідження, в онлайн коментарі для преси назвав здобуток «важливою віхою на шляху до розробки вакцини», пише USA Today.

Ці новини а також зменшення рейтингу компанії Модерна від JP Morgan, називають серед причин падіння її акцій. Минулого тижня Модерна виступила з позитивними новинами, оголосивши, що прототип вакцини, розроблений компанією, викликав продукування антитіл. Компанія розпочала третю фазу випробувань вакцини, до якої буде заслужено більше 30 000 людей.

Поллард назвав позитивні новини декількох компаній можливим свідченням того «що буде декілька влучень у ціль».

В понеділок американська компанія Pfizer та німецька BioNTech розкрили додаткові дані про розробку ними вакцини, де йшлося, що прототип вакцини був безпечним і викликав реакцію імунітету у пацієнтів. Акції цих компанії показали позитивну динаміку в понеділок, пише CNBC.

Наразі більше 100 компаній розробляють вакцину від коронавірусу, до двадцяти проектів перебувають на стадії випробування на людях, розробки ще 130 - на більше раннії стадіях, згідно до даних Всесвітньої організації охорони здоров‘я.

Дивіться також: Лікар розповідає про ситуацію в лікарні Маямі. Відео

Лікар розповідає про ситуацію в лікарні Маямі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

XS
SM
MD
LG