Спеціальні потреби

Ілон Маск розповів, що його турбує найбільше


На тлі загального занепокоєння поширенням коронавірусу та впливом епідемії на світову економіку, засновник та керівник високотехнологічної компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що він найбільше турбується, щоб його компанія могла здійснити політ на Марс ще за його життя.

«Якщо ми не покращимо свої темпи інновацій, ми однозначно помремо до того, як дістанемось на Марс», - цитує слова Маска видання Bloomberg. Маск виступив з промовою на конференції у Вашингтоні в понеділок. «Якщо нам знадобилось 18 років лише щоб підготувати вихід людини на орбіту, ми маємо покращити нашу швидкість інновацій, або, дивлячись на минулі тенденції, мене вже не буде в живих до польоту на Марс, - заявив Маск, додавши що це його турбує найбільше.

На тій же конференції Маск зробив заяву стосовно того, що його проект Starlink, якій передбачає запуск на ближню орбіту Землі сотень супутників для забезпечення доступного високошвидкісного Інтернету, буцімто, заважає астрономам досліджувати зорі. Деякі науковці висловили такі зауваження після того, як супутники Starlink після запску яскраво засвітились у космосі.

Маск запевнив науковців, що яскраве віддзеркалення світла від супутників було тимчасовим явищем, яке сталось одразу після запуску і зникне, коли супутники займуть свою остаточну орбіту.

Маск раніше негативно відгукувався про суспільні настрої щодо коронавірусу і в своєму дописі у соцмедіа 6 березня назвав «паніку через коронавірус дурною».

Дивіться також: Що низькі ціни на нафту означають для України та чи витримає їх російська економіка? Відео

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG