Спеціальні потреби

Сенат може почати розгляд імпічменту Трампа вже у вівторок. Трамп найняв юриста для захисту


Спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі оголосила, що планує передати справу про імпічмент колишнього президента США Дональда Трампа до Сенату в понеділок. Згідно з Конституцією, Сенат має розпочати розгляд справи о 1-й годині наступного дня після отримання справи з Палати представників, тобто розгляд може початись вже у вівторок.

розгляд може початись вже у вівторок

Лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл пропонував після початку розгляду справи, надати два тижні для того, щоб обидві сторони подали свої аргументи до Сенату.

В очікування розгляду імпічменту Трамп почав формувати команду юристів. Радник Трампа Джейсон Міллер повідомив, що колишній президент долучив досвідченого американського юриста Бутча Бауерза до команди захисників. Міллер написав у Twitter, що Буаерз «користується великою повагою як республіканців, так і демократів і чудово впорається із захистом президента Трампа»

Раніше представники Республіканської партії виступали проти розгляду імпічменту в Сенаті, говорячи, що він може призвести до ще більшого розділення між двома основними американськими партіями

Палата представників оголосила імпічмент Трампу за звинуваченням у «підбурюванні до повстання», через події 6-го січня, коли натовп пішов на штурм будівлі Конгресу. Це вже другий імпічмент, який Палата представників оголосила Трампу.

Після того, як Палата представників передасть справу до Сенату, той може прийняти рішення про відсторонення Трампа а також заборонити йому обіймати офіційні посади. Раніше представники Республіканської партії виступали проти розгляду імпічменту в Сенаті, говорячи, що розгляд справи у той час, коли Трамп вже не виконує обов‘язки президента, не потягне за собою усунення його з посади і може призвести до ще більшого розділення між двома основними американськими партіями.

Дивіться також: Спільне звернення до американців колишніх президентів Барака Обами, Білла Клінтона та Джорджа Буша. Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG