Спеціальні потреби

Міннесота, Філадельфія, Сан-Франциско на офіційному рівні відзначили День незалежності України


День Незалежності України у Філадельфії, США 24 серпня 2021
День Незалежності України у Філадельфії, США 24 серпня 2021

В низці американських регіонів 30-ту річницю незалежності України відзначили на офіційному рівні.

24 серпня 2021 року офіційно визнається Днем України у Філадельфії. Таку прокламацію під звук українського гімну виголосив мер міста на церемонії до святкування 30-ої річниці Незалежності України, що відбулась у місті 24 серпня.

День вшанування незалежності України відзначили і у штаті Міннесота. Відповідну прокламацію видав гебурнатор штату Тім Уолц. Він відзначив внесок української діаспори в розбудову незалежності України а також в побудову добробуту штату Міннесота.

«Українці та українські американці невтомно працювали над втіленням давньої мрії незалежності», - йдеться в прокламації.

«Українські американці в Міннесоті продовжують робити значний внесок у розвиток мистецтв, науки, бізнесу, медицини та освіти Міннесоти... через більш ніж 100 років після імміграції до цієї величної нації, з якою вони поділяють спільні цінності США та України щодо свободи, демократії та верховенства права».

«День українсько-американської дружби та спадку» встановила 24 серпня 2021 року мер Сан-Франциско Ландон Брід. Вона підкреслила важливість культурних та освітніх обмінів між двома країнами.

Мер міста Бінгемптон штату Нью-Йорк також видав прокламацію на честь Дня незалежності України. Місцева українська громада відзначила цей день підняттям прапора, пише місцеве видання 12 News.

Дивіться також: Студія Вашингтон. У США вітають Україну з Днем Незалежності

Студія Вашингтон. У США вітають Україну з Днем Незалежності
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG