Спеціальні потреби

Голосування в Сенаті США наблизило схвалення пакету економічних стимулів обсягом $1,9 трлн


Зранку у п’ятницю американський Сенат затвердив бюджетну резолюцію. Голосування відбулось після засідання, що тривало майже 15 годин і включало розгляд кожної запропонованої сенаторами поправки.

Голоси сенаторів розділились порівну, 50 на 50. Вирішальний голос на підтримку резолюції надала віце-президентка США Камала Гарріс, яка прибула до Сенату в п‘ятницю зранку.

В рамках обговорення, сенатори від Демократичної партії США погодились знизити поріг доходу для американців, які матимуть право на пряму виплату $1 400.

Республіканці також заблокували підняття мінімальної зарплати до рівня 15 доларів на годину. Спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі заявила, що демократи домагатимуться збільшення рівня мінімальної зарплати в рамках інших законодавчих ініціатив.

Голосування відкрило шлях для прискореного затвердження пакету заходів обсягом 1,9 трильйонів доларів, який запропонував президент США Джо Байден.

Резолюцію має бути надіслано до Палати представників США, де демократи мають достатню кількість голосів для його затвердження. Потім буде напрацьовано текст законопроекту стосовно економічних стимулів.


Пакет під назвою «План порятунку Америки», зокрема передбачає надання прямих виплат обсягом 1,400 доларів США американцям, фінансування програми допомогу малому бізнесу, заходів безпеки для відновлення роботи шкіл а також прискорення вакцинацій від коронавірусу у США.

Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер назвав затвердження резолюції «першим великим кроком, що поверне нашу країну на шлях відновлення».

Дивіться також: Міністерство праці: минулого тижня на допомогу з безробіття подалися 816 тисяч американців. Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG