Спеціальні потреби

Законодавці США узгодили новий пакет економічної допомоги обсягом $900 млрд


В понеділок американські законодавці планують проголосувати за новий пакет економічних стимулів обсягом 900 мільярдів доларів. Про це керівники обох палат Конгресу США заявили в неділю.

Документ має на меті надати допомогу громадянам та бізнесу, які постраждали від пандемії COVID-19. Заходи передбачають пряму виплату у 600 доларів для американців із щорічним доходом менше 75 000 доларів, пише «Голос Америки». Попередній пакет допомоги, затверджений у березні, передбачав пряму виплату обсягом 1 200 доларів.

Також передбачається доплата до допомоги за безробіттям, допомога з оплати оренди житла для малозабезпечених; виділяються кошти на підтримку шкіл, театрів та інших закладів.

Згідно з новими заходами, 284 мільярди доларів буде спрямовано на підтримку фондів оплати праці компаній, що, за задумом законодавців, має допомогти компаніям не звільняти працівників.

4 мільярди доларів буде спрямовано на допомогу іншим країнам у проведенні вакцинації проти COVID-19.​

Важкі переговори щодо пакету тривали декілька тижнів.

Рішення було прийняте на тлі нового спалаху коронавірусу у США. В країні загальна кількість випадків інфікувань COVID-19 наблизилась до 18 мільйонів, більше 317 000 померло від хвороби, згідно з даними Університету Джонса Гопкінса.

Дивіться також: COVID-19: які довготривалі наслідки з’являються у хворих після одужання? Відео

COVID-19: які довготривалі наслідки з’являються у хворих після одужання? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

XS
SM
MD
LG