Спеціальні потреби

Сенат США підтримав уточнені санкції проти «Північного потоку 2»


Проект оборонного бюджету США (NDAA) на 2021 бюджетний рік, затверджений американським Сенатом 23 липня, включає оновлені санкції проти газотранзитного проекту «Північний потік 2».

На цьому у своїй заяві наголосив сенатор від Республіканської партії США Тед Круз. «Я вдячний, що проект закону включає положення, подані мною у співавторстві з сенаторкою Джин Шагін, які отримали підтримку обох партій і які однозначно вказують, що ті, хто долучений до російського проекту «Північний потік 2» підпадатимуть під негайні і болючі американські санкції. В обох партіях та обох палатах є консенсус стосовно того, що трубопровід становить важливу загрозу для американської національної безпеки і не повинен буде завершений».

В законопроекті уточнюється, що санкції стосуватимуться кораблів, що прокладають труби, компаній, що надають ці кораблі а також тих, хто надає страхові, портові та інші послуги цим кораблям і, зрештою, компаній, що надають сертифікаційні послуги для початку роботи трубопроводу.

Влада США послідовно виступає проти «Північного потоку 2». В Європі критично відгукувались про запровадження нових санкцій проти проекту.

У підтриманому Сенатом проекті оборонного бюджету також передбачено 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні. Переговори щодо спільної версії бюджету Палати Представників і Сенату можуть піти тижні.

Дивіться також: Протести у Портленді не стихають: ситуація ще більше напружилась після відправки у місто федеральних сил. Відео

XS
SM
MD
LG