Спеціальні потреби

Зважаючи на російську агресію, виведення військ США з Німеччини має координуватись з НАТО - міністр оборони Німеччини


Міністерка оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер
Міністерка оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер

Виведення американських військ з Німеччини має координуватися з НАТО, заявила очільниця німецького оборонного відомства Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Під час конференції, проведеної американським аналітичним центром Атлантична Рада, міністерка додала, що Росія лишається загрозою для багатьох європейських країн, і НАТО публічно має показати згуртованість.

“Зі зростанням російської агресії будь-які плани змінити кількість американських військових в Європі повинні координуватись із іншими членами НАТО”, - заявила пані Крамп-Карренбауер.

"НАТО - це не торговельна організація. Безпека - це не товар”, - додала вона.

Зі зростанням російської агресії будь-які плани змінити кількість військових США в Європі повинні координуватись із іншими членами НАТО
Міністерка оборони Німеччини


За її словами, рішення скоротити кількість американських військ у Німеччині є питанням, що стосується всього Північноатлантичного Альянсу, не лише Вашингтона та Берліна.

“Після нелегальної анексії Криму, після того, що трапилось на сході України, ми всі у НАТО відчули, наскільки чіткою та нагальною є загроза Росії”, - заявила міністр оборони Німеччини. - Росія є важливим партнером, важливим сусідом, люди в Росії чудові, але ми бачимо агресивну, рішучу політику російського керівництва”.

“Ми бачимо бажання закріпити за собою колишні історичні сфери впливу. Росія це зробила у східній України, у Криму. Росія не має поваги до права на самовизначення інших країн”, - додала пані Крамп-Карренбауер.

НАТО - це не торговельна організація. Безпека - це не товар.
Міністерка оборони Німеччини


“Країни НАТО насправді є дуже вірними партнерами. Це важливо, щоб було видно, що партнери Альянсу лишаються об'єднаними”, - наголосила вона.

Напередодні стало відомо, що уряд США вирішив вивести 10 тисяч своїх військових з Німеччини. Деякі з них повернуться у США, інших передислокують у тихоокеанський регіон та в країни східної Європи.

Дивіться також: Як відбувається дефінансування поліції США і кого підтримують вихідці з України

XS
SM
MD
LG