Спеціальні потреби

«Мрії іммігрантів, таких як ви, будують Америку» - Байден привітав нових громадян США перед 4 липня


Фото: президент США Джо Байден взяв участь у церемонії натуралізації перед Днем Незалкжності США
Фото: президент США Джо Байден взяв участь у церемонії натуралізації перед Днем Незалкжності США

Перед Днем Незалежності, який у США святкують 4 липня, президент США Джо Байден взяв участь в церемонії натуралізації нових громадян. Під час святкової церемонії, що відбулась у Білому домі, 21 особа отримала американське громадянство.

«Мрії імігрантів, таких як ви, будують Америку і продовжують вливати нову енергію, життєвість та нову силу», - звернувся Байден до учасників.

«Всі ви представляєте собою те, наскільки важливою для Америки завжди була імміграція. Ми постійно оновлюємося», - додав він.

Байден відзначив внесок імігрантів у подолання пандемії коронавірусу у США. Під час церемонії, він нагородив медсестру Сандру Ліндсі з Нью-Йорка, яка іммігрувала до США 18 років тому.

У п’ятницю адміністрація Байден оголосила нову стратегію із просування набуття американського громадянства особами, які мають на це право. В своїй заяві Міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас відзначив новий підхід до натуралізації.

«Нові громадяни, посилені впливом та відповідальністю, які накладають американське громадянство, покращують нашу країну. Ця стратегія забезпечить, щоб ті, хто прагнуть набути громадянство, могли пройти натуралізацію в рамках чіткого та координованого процесу», - йдеться в заяві.

В лютому Байден запропонував на законодавчому рівні закріпити можливість набуття законного статусу для нелегальних іммігрантів, які пробули в країні більше 8 років, однак цю пропозицію не підтримала опозиційна Республіканська партія.

Дивіться також: Святкування ідей, свобод, прав і цінностей: представники діаспори про День незалежності США. Відео

XS
SM
MD
LG