Спеціальні потреби

Російська група Вагнера закладала міни в Лівії, - Командування силами США в Африці


Фото: житловий будинок уражено в Тріполі, Лівія, 6 червня 2020 року
Фото: житловий будинок уражено в Тріполі, Лівія, 6 червня 2020 року

Командування силами США в Африці повідомило, що має чіткі докази того, що спонсорована державою російська група Вагнера закладала міни та вибухові пристрої в Тріполі та його околицях.

Перевірені фотодокази свідчать про розміщення пасток та створення мінних полів в околицях Тріполі до Сірте в середині червня, заявили американські військові.

Росія має владу, щоб їх [групу Вагнера] зупинити, але не має бажання
Генерал-майор США Бредфорд Герінг

Такі дії «порушують ембарго ООН на торгівлю зброєю та наражають на небезпеку життя невинних лівійців», - йдеться в заяві командування.

«Спонсована державою російська група Вагнера виявляє повну неповагу до безпеки лівійців, - говорить операційних директор командування генерал-майор Бредфорд Герінг. - Безвідповідальні дії групи Вагнера продовжують конфлікт і спричиняють непотрібні страждання та смерті цивільних. Росія має владу, щоб їх зупинити, але не має бажання».

Раніше Командування силами США в Африці повідомляло про те, що біля 20 російських літаків почали діяти в Лівії і попереджало, що це може становити «значну загрозу для безпеки» Європи та Лівії.

Дивіться також: Час-Тайм. Білий дім та Кремль домовляються про можливу зустріч Трампа і Путіна

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG