Спеціальні потреби

Волонтери Корпусу Миру полишають Україну вперше з часів Євромайдану


Фото: волонтери Корпусу Миру в Україні
Фото: волонтери Корпусу Миру в Україні

Корпус Миру США оголосив про призупинення діяльності в інших країнах і евакуацію волонтерів, через поширення коронавірусу.

«З поширенням COVID-19, міжнародні подорожі з кожним днем все більше ускладнюються, тому ми діємо зараз, щоб захистити ваш добробут і запобігти ситуації, коли волонтери не зможуть полишити країни свого перебування», - йдеться в заяві організації, виданій у неділю.

На початку року Корпус Миру вже евакуював волонтерів з Китаю та Монголії через спалах там коронавірусу.

В України наразі перебуває 324 волонтера Корпусу Миру, згідно до даних організації. Минулого разу евакуація волонтерів Корпусу Миру з України відбувалась в лютому 2014 року, після повідомлень про розстріли протестувальників під час Євромайдану 18-20 лютого 2014 року. Волонтери змогли повернутись до України більше ніж через рік після тих подій - влітку 2015 року.

Під час перебування в Україні волонтери Корпусу Миру беруть участь в програмах з навчання англійської мови, розвитку громад та молоді.

Дивіться також: Пандемія: Наскільки безпечно наразі подорожувати і що роблять аеропорти для зниження ризиків для подорожуючих? Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG