Спеціальні потреби

Відомі компанії змінили свої лого у відповідь на пандемію COVID-19


У часи пандемії коронавірусу такі відомі компанії, як McDonald's, Coca-Cola, Audi, Volkswagen долучились до інформаційної кампанії зі стримування епідемії.

Вони творчо інтерпретували свої логотипи, щоб підкреслити важливість обмеження соціальних контактів для стримування поширення COVID-19.

Соціальне дистанціювання - це насамперед дотримання фізичної відстані. Щоб це підкреслити Audi змінив свій логотип, роз‘єднавши кільця. «Дотримуйтесь дистанції. Тримайтесь разом» - гасло кампанії на час епідемії.

Бразильське представництво McDonalnd’s розмістило логотип з роз‘єднаними арками.

А відомий виробник фруктів - марка Chіquita у своїй версї логотипу прибрала зображення дівчини. «Я вже вдома» - йдеться у написі, що закликає всіх залишатись вдома у часи поширення вірусу.

Volkswagen на часи епідемії в своєму логотипі відокремив літери V та W. «Ми перенесли багато криз», - йдеться у повідомленні. Щоб пережити цю «ми маємо тримати відстань».

Компанія Coca-Cola розмістила плакат на головній площі Нью-Йорка Таймз Сквер. Через обмеження на пересування в місті, зазвичай велелюдна площа, тепер порожня.

«Триматись окремо - найкращий спосіб бути разом», - стверджує гасло.

Дивіться також: Карантин у Великій Британії: доля дрібних бізнесів. Відео

Карантин у Великій Британії: доля дрібних бізнесів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG