Спеціальні потреби

Трамп оголосив про плани розробити вакцину проти коронавірусу «з космічною швидкістю»

Головне про коронавірус. 16 травня

У США кількість смертей від COVID-19 може перевищити 100 000 вже до 1 червня. Такий прогноз озвучив директор Центрів із запобігання захворювань у США.

Палата представників США проголосувала за пакет економічних стимулів обсягом 3 трильйони доларів. Вперше в історії парламенту було дозволено дистанційне голосування.

Італія відкриває міжнародні авіарейси та подорожі всередині країни з 3 червня

У світі зареєстровано більше 4,5 мільйона випадків коронавірусу, згідно до даних університету Джонса Гопкінса. Біля третини хворих на коронавірус одужало, 307 000 померло

Міністр охорони здоров‘я Бразилії пішов у відставку на тлі даних про зростання випадків зараження коронавірусом у країні

Ініціатива «Космічна швидкість» - Трамп сподівається, що вакцина від COVID-19 буде готова до кінця року

Вакцина від коронавірусу COVID-19 може бути розроблена вже до кінця 2020 року, заявив президент США Дональд Трамп, спілкуючись з пресою в п‘ятницю.

Він представив ініціативу Білого дому «Космічна швидкість», в рамках якої відбуватиметься пришвидшена розробка вакцини.

«Її метою є завершити розробку, виробити і доставити надійну вакцину від коронавірусу ... до кінця року», - заявив президент США.

Читати більше

Конгрес США розглядає новий пакет допомоги обсягом 3 трильйони доларів

Палата представників Конгресу США у п‘ятницю затвердила новий пакет допомоги економіці обсягом у три трильйони доларів.

Вперше за більш ніж 200 літню історію американського парламенту було дозволено дистанційне голосування за законопроект. Для тих парламентарів, які перебували в будівлі Капітолію, було видано рекомендації з соціального дистанціювання, серед яких: притримуватись соціального дистанціювання, прикривати обличчя, не використовувати ліфти, та інше. Голосування проводилось в групах по 72 людини, щоб зменшити одночасну присутність парламентарів в залі засідань.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG