Спеціальні потреби

Сенат США може перейти на голосування онлайн на час епідемії - проект резолюції


USA, Washington, The U.S. Capitol during a morning rainstorm, after Congress agreed to a multi-trillion dollar economic stimulus
USA, Washington, The U.S. Capitol during a morning rainstorm, after Congress agreed to a multi-trillion dollar economic stimulus

«Настав час Конгресу змінити правила і дозволити членам Палати представників та Сенату голосувати зі своїх штатів у часи справжнього надзвичайного стану по всій країні, через який стало неможливо та нерозважливо збиратися у будинку Конгресу», - написав для видання The Hill автор представленої в Сенаті резолюції сенатор-республіканець Роб Портман. Співавтором резолюції, яка б дозволила законодавцям США голосувати дистанційно, виступив сенатор-демократ Рік Дурбін.

Очевидно, найбільший виклик Для запровадження дистанційного голосування – це питання захисту голосів. Сенатор Портман пропонує залучити експертів з високих технологій для розробки ефективної системи багатофакторної перевірки особи.

Сенатори повинні будуть мати не лише логін та пароль, для того, щоб увійти в систему для голосування. Портман пропонує ввести додаткові коди, які будуть генеруватися кожного разу, коли член Конгресу буде входити в систему, на зразок кодів, які використовують банки для своїх клієнтів. Автори резолюції також пропонують ввести біометричний замок, щось на зразок того, як за допомогою свого власного відбитка пальця ви відкриваєте свій смартфон. Також пропонується геолокаційний захист та присутність іншої особи-свідка при голосуванні.

Раніше звучали пропозиції проводити голосування за допомогою телеконференцій. Члени Європейського парламенту вже почали голосувати на відстані, використовуючи у якості доказів фотографій та електронні листи.

Автори представленої в Сенаті резолюції наголошують – ці зміни будуть діяти лише у випадку надзвичайних станів. При цьому кожні тридцять днів Сенат питання продовження такого дистанційного режиму голосування виставлятимуть на голосування. Сенатори наголошують – критично важливо, щоб законодавці мали змогу продовжувати виконувати свої конституційні обв’язки, щоб законодавчий процес не переривався попри кризові ситуації, як то епідемія чи акт тероризму.

Дивіться також: Covid-19 у США: Соціальне дистанціювання працює, - Губернатор Нью-Йорка.

Covid-19 у США: Соціальне дистанціювання працює, - Губернатор Нью-Йорка. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG