Спеціальні потреби

Кількість заражень на COVID-19 у світі зросла на мільйон за 5 днів - Reuters


Впродовж п’яти днів кількість заражень на коронавірус COVID-19 у світі зросла на один мільйон і перевищила 13 мільйонів осіб. Таку статистику оприлюднило інформаційне агентство Reuters з посиланням на урядові дані країн світу.

Агентство також відзначило - найшвидше пандемія поширюється в Латинській Америці. Кількість смертей від коронавірусу у країнах Латинської Америки зросла до 144 753, що більше ніж у США та Канаді, де кількість смертей від коронавірусу становила 144 023, 135 171 з них - у США. Латинська Америка за цим показником поступається лише Європі, де зареєстровано найбільшу кількість смертей від пандемії - 202 505 осіб.

Хвиля пандемії наростає у США, де зареєстровано більше 3,3 мільйона випадків заражень на кронавірус - тобто вірус було виявлено практично у кожного сотого американця.

Найвищу денну кількість нових випадків інфікування коронавірусом серед усіх штатів від початку пандемії зафіксували у Флориді.

15 300 людей отримали позитивний тест на COVID-19 у штаті в неділю. А загалом по країні – майже 58 тисяч. Якби Флорида була країною, вона б опинилася на четвертому місці у світі за кількістю нових випадків за добу – після США, Бразилії та Індії.

Губернатор штату, республіканець Рон де Сантіс, наказав закрити бари, щоби призупинити темпи поширення вірусу, але досі не погоджується запровадити обов’язкове носіння масок у громадських місцях.

Дивіться також: Боротьба з covid-19: лабораторія, що на роки пришвидшує процес пошуку вакцин та ліків. Відео

XS
SM
MD
LG