Спеціальні потреби

За ремонт Капітолію США заплатять платники податків, а не страховики - ЗМІ


Фото: Вибух поліцейського боєприпасу поблизу Капітолію США у Вашингтоні, перед тим, як натовп пішов на штурм будівлі 6 січня
Фото: Вибух поліцейського боєприпасу поблизу Капітолію США у Вашингтоні, перед тим, як натовп пішов на штурм будівлі 6 січня

Будівля та територія американського Капітолію не була застрахована. Про це, з посиланням на повідомлення представників страхової галузі, пише Reuters.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, юрба, що в середу увірвалась штурмом до будівлі Капітолію, вибила вікна, двері, смітила, паплюжила предмети мистецтва і навіть влаштовувала всередині невеликі вогнища.

В результаті нападу в середу загинуло п‘ятеро осіб. Одна жінка загинула від пострілу, троє померли від медичних ускладнень, один поліцейський помер у лікарні після поранень під час протистояння із натовпом.

«За ремонт Капітолію стягнуть із платників податків», - наводить Reuters слова Стівена Елліса, президента неурядової організації «Платники податків за здоровий глузд».

Ймовірно, Служба архітектора Капітолію, що опікується збереженням та ремонтом будівлі, візьме на себе певні витрати. Обсяг шкоди ще не оцінено.

Загалом, будівлі федерального уряду не застраховані, через надзвичайну ціну страхового покриття, яку мав би сплатити уряд на відкритому ринку, цитує повідомлення Інституту страхової інформації (Triple-I) видання Property Casualty.

Уряд має правовий захист від вимог тих, хто загинув протягом подій в середу, зауважують в організації.

«Однак, можуть постати питання стосовно того, що уряд знав про демонстрацію. Вони мали краще підготуватись, щоб забезпечити порядок і лінію не було перетнуто», - говорить представник Triple-I Лоретта Вортерс. Постає питання, чи нездатність уряду забезпечити порядок перевищувала розумні межі, додала вона.

Дивіться також: Що відбувалося на Капітолійському пагорбі після штурму. Відео

Що відбувалося на Капітолійському пагорбі після штурму. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG