Спеціальні потреби

Байден поскаржився на перепони для роботи його перехідної команди


Джо Байден
Джо Байден

Новообраний президент США Джо Байден заявив, що частина службовців адміністрації Трампа перешкоджає роботі його перехідної команди. Зокрема Байден звинуватив виконувача обов’язків глави Пентагону та чиновників бюджетного офісу у тому що вони не надають його команді необхідної інформації.

Це, за його словами, створює загрозу для національної безпеки, яку можуть спробувати використати вороги Сполучених Штатів.

«З деякими установами у наших команд зразкова співпраця, - заявив Байден. - З іншими, особливо з Міністерством оборони - ми зустрічаємо перепони з боку політичного керівництва цього міністерства».

У Пентагоні відкидають звинувачення. І кажуть, надали команді Байдена понад 5 тисяч сторінок документів та провели понад 150 інтерв’ю з членами перехідної адміністрації.

У вівторок Байден планує виступити з промовою щодо проходження кампанії з вакцинації від COVID-19 у США. За словами члена перехідної команди Байдена, новообраний президент «прокоментує недоліки у теперішній програмі вакцинацій теперішньої адміністрації».

Станом на 19 грудня більше мільйона американців отримали першу дозу вакцини від COVID-19, повідомили Центри США з контролю над захворюваннями (CDC). Майже 9,5 мільйона доз вакцин виробництва компаній Pfizer та Moderna вже розподілено. Все ж, експерти американської ініціативи із розподілу вакцини «Космічна швидкість» заявляють, що попередню мету вакцинувати 20 мільйонів людей до кінця року, можливо, не буде досягнуто.

Дивіться також: Підсумки 2020 для України в ООН: інтерв’ю з постійним представником України. Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG