Спеціальні потреби

В Каліфорнії видали перший дозвіл на рух безпілотних автомобілів автошляхами штату


Автономний автомобіль Nuro, призначено для здійснення комерційних доставок
Автономний автомобіль Nuro, призначено для здійснення комерційних доставок

Моторно-транспортний департамент Каліфорнії дав дозвіл компанії Nuro на використання безпілотних автомобілів на автошляхах цього американського штату.

«Видання першого дозволу на використання є важливою подією в еволюції автономних машин в Каліфорнії, - заявив директор Моторно-транспортного департаменту штату Стів Гордон. - Ми продовжимо дбати про безпеку на дорогах в час розвитку цих технологій».

Компанія планує використовувати автономні змінені моделі машини Toyota Prius на початку 2021 року, а потім перейти на використання розроблених з цією метою апаратів R2. Про це в коментарі для преси заявив посадовець компанії Девід Естрада.

Швидкість руху безпілотних машин не перевищуватиме 40 кілометрів на годину. Їхній рух буде дозволено лише за сприятливих погодних умов.

З 2017 року Nuro має експериментальний дозвіл на використання автономних машин в Каліфорнії. Згідно з цим дозволом, компанія мала забезпечити кожну машину водієм, який у випадку надзвичайної ситуації, мав перейняти на себе керування машиною.

Експериментальний дозвіл на використання безпілотних автомобілів має також дочірнє підприємство Google Waymo в Аризоні. Компанія надає послуги перевезення мешканцям міста Фенікс. Однак під час кожної подорожі за кермом присутній водій, який слідкує за безпекою.

Дивіться також: У Каліфорнії кількість випадків COVID-19 перетнула позначку 2 мільйони. Відео

У Каліфорнії кількість випадків COVID-19 перетнула позначку 2 мільйони. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00


XS
SM
MD
LG