Спеціальні потреби

Байден хоче збільшити кількість членів Ради Безпеки ООН


Президент США Джо Байден під час виступу на 78-ї Генасамблеї ООН, Нью-Йорк, 19 вересня 2023. REUTERS/Mike Segar
Президент США Джо Байден під час виступу на 78-ї Генасамблеї ООН, Нью-Йорк, 19 вересня 2023. REUTERS/Mike Segar

Генеральна Асамблея ООН збирається у переломний момент світової історії, й обов'язок США - об'єднати й очолити співпрацю країн для спільного бачення майбутнього світу, заявив президент США Джо Байден під час виступу на 78-ї Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

Байден підкреслив спільні світові цілі: "Щоб наші діти не голодували, кожен мав доступ до якісної медичної допомоги... конфлікти вирішувалися мирним шляхом, і країни могли визначати свій власний курс". Сполучені Штати хочуть більш безпечного, справедливого майбутнього для всього людства, "тому що ми знаємо, що наше майбутнє пов'язане з вашим", - підкреслив він.

Байден пообіцяв продовжити роботу для розширення кількості представників у Раді Безпеки ООН, а також він розповів, що Вашингтон продовжує роботу над реформуванням Світового банку, МВФ і Світову організацію торгівлі.

"Цього місяця ми зміцнили G20 як життєво важливий форум, вітаючи Африканський союз як постійного члена, - підкреслив Байден, додавши, що зміцнення міжнародних інституцій - це лише частина від необхідної роботи. - Також треба налагоджувати нові партнерства, протистояти новим викликам".

Серед цих викликів - сучасні технології, зокрема штучний інтелект, що має величезний потенціал, але може нести загрози, підкреслив глава Білого дому: потрібно переконатися, "що ми керуємо цією технологією, а не навпаки, щоб вона керувала нами".

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG