Спеціальні потреби

Байден схвалив мобілізацію 3000 резервістів для Сил США в Європі


Архівне фото: військові США під час навчань в Литві, 2014 рік
Архівне фото: військові США під час навчань в Литві, 2014 рік

Президент США Джо Байден видав наказ, яким схвалив мобілізацію до трьох тисяч резервістів Збройних сил США для зміцнення операції "Атлантична рішучість" Європейського командування США.

Цей наказ "підтверджує непохитну підтримку та відданість захисту східного флангу НАТО на тлі незаконної на неспровокованої війни Росії проти України", - заявив пресі директор з операцій Об'єднаних штабів США генерал-лейтенант Даглас Сімс.

Він підкреслив, що ці сили не означатимуть збільшення загальної присутності військових США в Європі.

Речник Європейського командування сил США капітан ВМС Білл Спікс у своїй заяві підкреслив, що нові повноваження забезпечать "довгострокову стійкість командування сил США в Європі та продовження підвищеного рівня присутності та діяльності. Це не змінить теперішній рівень розміщення сил в Європі".

Це важкі бої в дуже складних умовах, під обстрілами і справді, якщо взяти це до уваги, то йдеться про щось досить визначне
Даглас Сімс

Під час спілкування з пресою в четвер Сімс відзначив прогрес українського контрнаступу, який відбувається в надзвичайно складних умовах.

Українській військові, зазначив посадовець, використовують нове обладнання посеред жорстоких боїв, під обстрілами, долаючи мінні поля.

"Коли вони здобувають сотні метрів в день, може подекуди кілометр в день, вони це роблять зі значною витратою зусиль", - заявив посадовець.

"Це важкі бої в дуже складних умовах, під обстрілами і, справді, якщо взяти це до уваги, то це достатньо визначне", - додав він.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG