Спеціальні потреби

Папа Франциск закликав не забувати про українців, які страждають від війни


Напередодні свого візиту до Угорщини Папа Римський Франциск попросив вірян підтримати його подорож та закликав не забувати про українців, які страждають від війни. По це повідомляє Vatican News.

«Наступної п’ятниці я поїду на три дні до Будапешта в Угорщині, щоби доповнити подорож, яку 2021 року здійснив на Міжнародний Євхаристійний Конгрес», – сказав Папа Франциск, промовляючи до паломників, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, і додав: «Це буде також візит у центр Європи, над якою і далі віють холодні вітри війни, в той час як переміщення багатьох людей ставлять на порядку денному нагальні гуманітарні питання», - сказав папа.

Він закликав вірян супроводжувати його подорож молитвою та додав: «І не забуваймо про наших братів і сестер українців, які досі страждають від цієї війни».

Папа Римський Франциск відвідає Угорщину з 28 до 30 квітня. Очікується, що серед іншого він обговорюватиме досягнення миру в Україні.

«Цей візит сам по собі є візитом, який планувався протягом деякого часу. Він не стосуватиметься безпосередньо сьогоднішніх поточних справ. Тим не менш, я думаю, що Папа скористається, як завжди, цим візитом, щоб побачити, чи є можливість зробити певні кроки до миру, враховуючи позицію Угорщини в міжнародному співтоваристві», - цитує державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна агенство ANSA.

Форум

XS
SM
MD
LG