Спеціальні потреби

США надають ще $2 млрд оборонної допомоги Україні


Очільник Пентагону Ллойд Остін. Архівне фото
Очільник Пентагону Ллойд Остін. Архівне фото

Пентагон оголосив новий пакет оборонної допомоги для України, щоб "підтвердити рішучу підтримку Сполучених Штатів України та посилити протиповітряну оборону", йдеться в повідомленні відомства, виданому 24 лютого.

В роковини початку повномасштабної агресії Росії проти України, очільник Пентагону Ллойд Остін нагадав, що принципи про які йдеться у війні стосуються не лише України: "Сьогоднішні роковини - можливість для всіх, хто вірить у свободу, правила, суверенітет знову затвердити відданість підтримці хоробрих захисників України на довгострокову перспективу і згадати – на кону у війні Росії те, що стосується всіх далеко поза межами України".

Допомога обсягом 2 млрд доларів надійде в рамках Ініціативи з безпекової підтримки України і стосуватиметься довгострокової перспективи. Системи будуть виготовлені для України, а не надійдуть із запасів Пентагону.

До пакету, зокрема увійшли нові БПЛА, системи електронної боротьби, системи виявлення дронів а також боєприпаси для артилерії і системи точного ведення вогню.

Системи в пакеті допомоги включають:

- Додаткові снаряди для HIMARS.

- Додаткові снаряди для 155-мм артилерії.

- Боєприпаси для ракетних систем лазерного наведення.

- Дрони CyberLux K8.

- Дрони Switchblade 600.

- Дрони Altius-600.

- Дрони Jump 20.

- Устаткування з виявлення засобів електронної боротьби та протидії дронам.

- Устаткування для розмінування.

- Системи захищеного зв'язку.

- Кошти на навчання, ремонт та підтримку роботи обладнання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG