Спеціальні потреби

Українські військові почали тренування на Leopard 2 у Німеччині та Польщі


Танки Leopard 2A4. Фото для ілюстрації
Танки Leopard 2A4. Фото для ілюстрації

Німеччина почала тренування українських військових на своїх танках Leopard 2. Про це заявив речник уряду, повідомляє CNN.

За його словами, тренування проходять у місті Мюнстер на заході Німеччини і їх завершення планується до кінця березня, коли Німеччина має передати Україні танки.

Крім того, навчання українських танкістів на танках німецького виробництва Leopard 2 також розпочалося в Польщі.

«На прохання президента України розпочинаємо підготовку українських танкістів. У навчанні беруть участь досвідчені солдати, повні рішучості захищати України. Ми здійснюємо свою союзницьку діяльність за допомогою військової та гуманітарної допомоги та шляхом організації навчання», – сказав президент Польщі Анджей Дуда, якого цитує міністерство оборони.

8 лютого міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що західні партнери можуть доставити в Україну першу партію танків Leopard 2 упродовж перших трьох або чотирьох місяців 2023 року.

Борис Пісторіус, перебуваючи з неоголошеним візитом у Києві, заявив, що до літа надійде від 20 до 25 танків, близько 80 – до кінця року і ще 100 – у 2024 році. Про такі наміри повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

Форум

XS
SM
MD
LG