Спеціальні потреби

Армія РФ розколота через погане керівництво молодшої та середньої ланок – британська розвідка


Російські солдати, архівне фото, Херсон.
Російські солдати, архівне фото, Херсон.

В останньому оновленні розвідки Міністерства оборони Великої Британії говориться, що нещодавній відступ Росії із заходу Херсона був проведений у відносно хорошому порядку порівняно з попередніми великими відступами Росії під час війни. Згідно з повідомленням, під час відступу втрати транспортних засобів, ймовірно, обчислювалися десятками, а не сотнями, тоді як значна частина техніки, яка залишилася, була успішно знищена російськими військами.

Разом з тим, повідомляє британська розвідка, російське військо залишається розколотим через погане керівництво молодшої та середньої ланок.

Як приклад розвідка наводить втечу двох рот, підпорядкованих Східному військовому округу, після того, як був вбитий їх командир. Інші офіцери, скоріш за все збрехали у намаганні приховати інцидент.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

XS
SM
MD
LG