Спеціальні потреби

Зеленський обговорив із керівницею МВФ «можливу повноцінну програму»


국제통화기금(IMF) 로고가 IMF 본부 건물 앞에 걸려 있다. (자료사진)
국제통화기금(IMF) 로고가 IMF 본부 건물 앞에 걸려 있다. (자료사진)

Президент України Володимир Зеленський провів 23 жовтня телефонну розмову з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду. Про розмову та її теми повідомили обидві сторони.

«Чудова дискусія з президентом Зеленським. Обговорили нещодавню підтримку МВФ у розмірі 1,3 мільярда доларів США, зустріч наших команд у Відні, майбутню міжнародну конференцію щодо України і майбутній шлях моніторингу програми та можливу повноцінну програму МВФ», – написала у себе в Твітері очільниця фонду.

«Продовжив діалог із директоркою МВФ Крісталіною Георгієвою. Подякував за 1,3 мільярда доларів надзвичайної допомоги. Запевнив, що Україна буде робити все, щоб гідно пройти моніторингову програму МВФ та якнайшвидше перейти до нової. Наголосив на важливості координаційної платформи донорів України», – відзначив у твітері глава держави.

Минулого місяця премʼєр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що домовився з очільницею МВФ про початок роботи місії фонду в Україні в жовтні.

17 жовтня почала працювати місія Міжнародного валютного фонду, зокрема, над новою програмою для України.

В українському уряді сподіваються наступного року отримати від МВФ 15-20 мільярдів доларів і переконують Фонд, США та Європу рівними частинами взяти на себе фінансування потреб українського бюджету Україні у зовнішніх коштах. Про це напередодні сказав в коментарі "Голосу Америки" представник України у Світовому банку Роман Качур. Загалом МВФ та український уряд оцінюють потребу України у зовнішніх коштах у 3-4 мільярди доларів на місяць.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG