Спеціальні потреби

Байден, Макрон, Щольц та Джонсон обговорили необхідність уникнення військових операцій навколо ЗАЕС


Президент США Джо Байден, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Щольц та прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час телефонної розмови у неділю підтвердили свою підтримку України у її захисті проти російської агресії, йдеться в заяві Білого дому.

Лідери також обговорили ситуацію на Запорізькій атомній електростанції, в тому числі необхідність уникнення військових операцій навколо електростанції та важливість інспекцій МАГАТЕ, як тільки це стане можливим, для того, щоб оцінити стан безпекових систем.

На додаток вони обговорили триваючі перемовини щодо іранської ядерної програми, необхідність посилити партнерів у Близькосхідному регіоні та спільні зусилля стримати та протидіяти дестабілізуючим діям Ірану в регіоні.

Читайте також:

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG