Спеціальні потреби

Британська розвідка назвала Лукашенка «майже повністю залежним» від Росії


Британська розвідка у своєму черговорму звіті у неділю заявила, що заяви Олександра Лукашенка говорять про те, «що він став майже повністю залежним від Росії».

«Президент Білорусі Олександр Лукашенко продовжує дотримуватися лінії Москви щодо війни проти України, заявивши 21 липня, що Україна повинна прийняти вимоги Росії щодо припинення війни. Його режим став дедалі авторитарнішим із розширення застосування смертної кари за «підготовку терористичних актів». Його дедалі зростаючі й безпідставні звинувачення Заходу в задумах щодо Білорусі й України, ймовірно, свідчать про те, що він став майже повністю залежним від Росії», – йдеться у звіті розвідки, який поширило Міністерство оборони Великої Британії.

Крім того, британські розвідники вказують на те, що 28 липня Росія здійснила принаймні 20 ракетних ударів по північній частині Україні з території Білорусі після невдалих спроб використати Білоруську територію для захоплення Києва у лютому.

Як раніше писав Голос Америки, на початку цього місяця Велика Британія запровадила санкції проти Білорусі та режиму Лукашенка за допомогу вторгненню Путіна до України, зокрема, заборонивши торгівлю товарами обсягом приблизно 60 мільйонів фунтів, включаючи продукти нафтопереробки, високотехнологічні товари, предмети розкоші, імпорт заліза та сталі з Білорусі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG