Спеціальні потреби

Ми бачимо наслідки російської агресії в Україні для харчової безпеки по всьому світу – Блінкен


Державний секретар США Ентоні Блінкен 
Державний секретар США Ентоні Блінкен 

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час прес-конференції у Бангкоку заявив, що російська агресія в Україні має вплив на харчову безпеку у всьому світі. Про це повідомляє сайт Державного департаменту США.

«Ви спитали про наслідки російської агресії в Україні на харчову безпеки та наслідки, потенційно, для Шрі-Ланки. Я думаю, ми бачимо наслідки по всьому світу», - відповів на питання журналістки Голосу Америки держсекретар.

«Те, що ми бачимо по всьому світу – це зростаюча харчова небезпека, яка значним чином зросла через російську агресію проти України. І, як ми мали можливість обговорити протягом останніх кількох днів, понад 20 мільйонів тон зерна знаходяться в силосах і не можуть бути вивезені, не можуть нагодувати людей по всьому світові, тому що Росія блокує українські порти в Одесі, в Чорному морі.

Він додав, що США дуже занепокоєні наслідками російської агресії проти України для світової харчової безпеки та працюють, щоб адресувати ці наслідки, в тому числі виділяючи значні ресурси, що вирішити гуманітарні потреби, що включає інвестування у виробництво у довгій перспективі.

Ентоні Блінкен відвідує Тайланд після дводенних зустрічей міністрів закордонних справ в Індонезії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG