Спеціальні потреби

Посадовець Пентагону прокоментував хід війни та оборонні поставки Україні 


13 літаків за добу доставили в Європейський регіон оборонну допомогу, призначену для України зі США. Про це повідомив посадовець Пентагону під час брифінгу в понеділок.

Він додав, що до України надійшли 70 артилерійських систем М777. Також більше 170 українських військових завершили навчання на управлінню системами М777 і ще 50 артилеристів завершують таке навчання, повідомляє кореспондент Голосу Америки Джефф Селдін.

Посадовець Пентагону заявив, що Росія продовжує напади на Донбасі, однак їхнє, просування є "дуже обережним... дуже нерівномірним. Подекуди, чесно кажучи, їх найкраще можна описати як анемічні".

"Вони мали незначні здобутки на схід від Ізюма та Попасної ... Вони входять, оголошують перемогу, а потім відводять війська, а українці це забирають", - наводить Селдін слова посадовця.

Посадовець зауважив, що Росія все ще має "погане командування та контроль, низький бойовий дух і неідеальну логістику в багатьох підрозділах". Посадовець підтвердив, що російський генерал Валерій Герасімов був на Добнасі минулого тижня, але не підтвердив повідомлення про його поранення. Він, однак, зауважив, що декілька російських генералів високого рангу було вбито в Україні, передає Селдін.

XS
SM
MD
LG