Спеціальні потреби

Президент Байден привітав християн східного обряду з Великоднем 


Президент США Джо Байден
Президент США Джо Байден

«У цей святковий час ми молимось за всіх тих, хто страждає від жорстокості війни та переслідування. Ми горюємо зі всіма тими, хто втратив рідних та тих, хто боїться за свою безпеку, і знову висловлюємо відданість працювати заради миру зі справедливістю, свободи та безпеки для всіх», - йдеться у привітанні президента Байдена, розміщеному на сайті Білого дому.

Він наголосив, що цього року США стали свідками того, як «православні християни посилили американську націю та світ шляхом співчуття та службою для інших, демонстрацією міжрелігійної солідарності, захисту релігійних свобод для всіх повсюди, як також шляхом прагнення до творіння».

З Великоднем українців у себе в Твіттері привітав держсекретар США Ентоні Блінкен.

«Ми натхнені стійкістю православних християн в Україні, які опинились перед обличчям жорстокої агресивної війни президента Путіна. Ми продовжуємо підтримувати їх, і сьогодні ми бажаємо їм та всім, хто святкує Великдень надії та швидкого повернення до миру», - написав держсекретар Блінкен.

В матеріалі використані джерела вебсторінки Білого дому.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG