Спеціальні потреби

Нові обмеження США будуть спрямовані на зрив каналів поставок до Росії


Заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо
Заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо

"На додачу до запровадження санкцій проти компаній в галузях, які дозволяють зловмисну діяльність Кремля, ми також плануємо вжити заходів, щоб зірвати їхні критично важливі канали постачання", - заявив заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо у вівторок, виступаючи на події в Chatham House в Лондоні.

Посадовець відзначив у своєму дописі у Twitter: "Вплив наших колективних дій в Росії свідчить про стійку міць нашої міжнародної економічної архітектури та міжнародної співпраці, необхідної, щоб це втримати".

Адеємо підкреслив - нові санкції розробляються США разом з 30-ма іншими країнами.

Йдеться про санкції не лише проти російських компаній, які "допомагають у виробництві військового обладнання", але, вказує посадовець, можливим є і замороження активів інших постачальників.

Плановані експортні обмеження покликані зашкодити здатності Кремля "керувати військовою машиною", зазначив посадовець і підкреслив, що Росія не виробляє певних товарів, необхідних їй для війська та економіки.

Адеємо цього тижня перебуває з візитом в Європі. Він обговорив питання санкційної політики з Міністратвом фінансів Великої Британії. "Ми продовжуємо наше міцне партнерство із протистояння російській агресії", - заявив він за результатами зустрічі. Після візиту до Великої Британії, Адеємо планує відвідати Брюссель і обговорити питання санкцій проти Росії з посадовцями ЄС.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG