Спеціальні потреби

99,5% смертельних випадків від COVID-19 у США зараз стаються серед невакцинованих груп населення - Головний лікар США


Головник лікар США Вівек Мерті
Головник лікар США Вівек Мерті

Головний лікар США Вівек Мерті у неділю заявив, що він «занепокоєний щодо того, що станеться» із ситуацією з COVID-19. Адже кількість заражень останнім часом зросли, головним чином серед тих, хто не отримав вакцину, повідомляє видання The Hill.

«Я стривожений щодо того, що станеться, тому що ми бачимо зростання нових випадків, головним чином серед невакцинованих людей. Якщо ви вакциновані, ви маєте потужний захист від госпіталізації та смерті. Нажаль це не так, якщо ви не отримали вакцину», - сказав Мерті в ефірі програми «Зустріч з пресою» на каналі CNN.

Кількість заражень на COVID-19 в останні кілька тижнів у США зросла, пише The Hill. За словами головного лікаря, 99,5% смертельних випадків сталися серед людей, які не отримали вакцину.

Темпи вакцинації по всій країні знизились, оскільки ті, хто висловлює недовіру до вакцини, досі відмовляються її отримати.

Головний лікар наголосив на важливості того, що «адміністрація Байдена «здійснить всі можливі кроки, щоб люди отримали інформацію про вакцину, та переконається, що вони мають доступ до вакцини, щоб допомогти їм вакцинуватися якомога швидше».

«Це наш найшвидший, найбільш ефективний спосіб подолати пандемію», - сказав Мерті.

В матеріалі використані джерела: The Hill та CNN.

Читайте також: "Україна отримала від уряду США 2 мільйони доз вакцини Moderna"

XS
SM
MD
LG