Спеціальні потреби

США направлять на Гаїті експертів для оцінки потреб країни в сфері безпеки


Сполучені Штати направляють на Гаїті групу експертів з безпеки на правоохоронної галузі, щоб визначити, яку допомогу може надати Вашингтон після вбивства президента Гаїті, заявив в неділю Пентагон, повідомляє агентство Рейтер.

«Сьогодні міжвідомча команда, яка складається переважно з працівників Міністерства внутрішньої безпеки та ФБР, направляється на Гаїті, щоб подивитись, як ми можемо допомогти провести розслідування», сказав в інтерв’ю каналу Fox News речник Пентагону Джон Кірбі.

Після повернення в США група поінформує президента Джо Байдена, який «потім прийме рішення про подальші дії», заявив Reuters високопоставлений співробітник адміністрації Байдена.

Гаїті звернулося до США за допомогою в розслідуванні вбивства президента Жовенеля Моїза в Порт-о-Пренсі в середу, яке занурило цю острівна держава в стан ще більшого хаосу. Влада Гаїті заявили, що серед підозрюваних у вбивстві - двоє американців.

Поки неясно, які американські відомства відправляють своїх представників в Гаїті, і як довго вони там пробудуть. Представник адміністрації заявив у неділю, що Вашингтон також буде консультуватися з регіональними партнерами і ООН.

Раніше США відхилили прохання Гаїті про направлення туди контингенту військовослужбовців.

В матеріалі використані джерела Рейтер та Fox News

Читайте також: "Поліція Гаїті застрелила чотирьох і затримала ще двох чоловіків, яких підозрюють у вбивстві президента країни"

XS
SM
MD
LG