Спеціальні потреби

Байден привітав Беннета з формуванням нового уряду Ізраїлю


Беньямін Нетаньягу та прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет потискають руки
Беньямін Нетаньягу та прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет потискають руки

Президент США Джо Байден телефоном привітав прем'єр-міністра Ізраїлю Нафталі Беннета із зайняттям цієї посади.

Президент Байден вказав на десятки років послідовної підтримки американо-ізраїльських відносин та непохитній підтримці безпеці Ізраїлю, йдеться в повідомленні про телефонну розмову, розміщеному на сторінці Білого дому.

Президент Байден висловив свій твердий намір поглибити співпрацю між країнами у багатьох викликах та можливостях, які постали перед регіоном. Лідери погодились, що проводитимуть консультації по всіх питаннях, які стосуються регіональної безпеки, що включає питання Ірану.

Байден також сказав, що його адміністрація «має намір тісно співпрацювати з ізраїльським урядом у зусиллях, направлених на встановлення миру, безпеки та добробуту ізраїльтян та палестинців».

Кнессет проголосував за формування нового уряду 60 голосами проти 59, один парламентарій утримався. Яір Лапід заступить на посаді Бенне та через два роки. В урядову коаліцію входять вісім партій, від правих до лівих, в них входять як релігійні політичні сили, так і світські. У своїй промові перед голосування Беннет назвав коаліцію ключовою протиотрутою важкому тупику. «Ми зупинили потяг перед прірвою. Настав час для інших лідерів, від всіх груп населення, щоб зупинити це божевілля», - сказав Беннт.

Нетаньягу був прем’єр-міністром країни у загальному рахунку 15 років, останні 12 – безперервно.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG