Спеціальні потреби

Чому кожен п’ятий власник електричного авто в Каліфорнії повертається до бензинового двигуна – дослідження


18% власників електричних авто та 20% водіїв гібридів повертаються до бензинових двигунів. Такими є результати опитування, проведеного Каліфорнійським Університетом Дейвіс. Дослідники опитали понад 4 тисячі родин, які мають чи мали електричні авто.

Головною причиною відмови від електричних та гібридних авто дослідники назвали складності, пов’язані з їх зарядженням. Електричне авто може отримати повний заряд за менше двох годин вдома. Проблема виникає, коли власних електричного двигуна не має вдома джерела електроенергії з напругою 240 вольтів вдома (мережева напруга в США 110 вольтів). Проблематичним також є відсутність доступу до паркувальних майданчиків, які мають пункти зарядки. Крім того, ті, хто живуть в квартирах, а не будинках, також говорять про складність зарядження авто. Наразі у намаганні вирішити проблему компанії намагаються розширити громадську мережу пунктів зарядки в містах.

Дослідники також виявили, що серед тих каліфорнійців, хто відмовляється від електричних авто більше жінок.

Серед тих, хто відмовляється від електричних авто найменше водіїв Тесли, найбільше – водіїв Fiat 500е.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Найважливіше з промови Байдена до американців.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:45 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG