Спеціальні потреби

Фаучі попередив про загрозу нової хвилі коронавірусної інфекції


Лікар Ентоні Фаучі
Лікар Ентоні Фаучі

Головний інфекціоніст країни лікар Ентоні Фаучі у неділю заявив про загрозу нової хвилі коронавірусної інфекції. Він також закликав колишнього президента Дональда Трампа переконати своїх прихильників отримати вакцину. В програмі телеканалу Fox News Sunday Фаучі вказав на нові тренди поширення інфекції в Європі та попередив про можливість виникнення подібних трендів у США вже за кілька тижнів. Фаучі додав, що поки не настав час оголошувати перемогу над вірусом.

«Вони думали, що позбулися (вірусу), але це не так. І тепер кількість випадків збільшується», - сказав Фаучі про європейських чиновників.

Відповідаючи на питання ведучого Кріса Волласа, як подолати скептицизм щодо вакцини, особливо серед республіканців, Фаучі закликав Дональда Трампа переконати своїх прихильників отримати вакцину.

«Я думаю, це матиме величезне значення», якщо б Трамп висловив підтримку вакцинації, сказав Фаучі, додавши, що Дональд Трамп є дуже популярною особою серед республіканців.

Під час іншого інтерв’ю на каналі NBC в програмі «Зустріч з пресою» він назвав бентежливим той факт, що прибічники Трампа не хочуть вакцинуватися. «Ми повинні поставити лінію розділу між політичними вподобаннями та здоровим глуздом, безсумнівним питанням здоров’я населення…Вакцини врятували нас від кору, вітрянки, поліомієліту. В чому проблема?» - заявив Фаучі.

Напередодні канал PBS оприлюднив опитування, яке вказало, що майже половина чоловіків, які відносять себе до республіканської партії, сказали, що вони не будуть вакцинуватися від COVID-19.

На сьогоднішній день у США було зроблено понад 101 уколів вакцини. У зверненні до нації минулого тижня президент Байден пообіцяв, що до 1 травня всі дорослі американці отримують доступ до вакцини.

Читайте також :"Байдена закликають поділитись надлишком вакцин з іншими країнами: Білий дім не відкидає такої можливості"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG