Спеціальні потреби

Дональд Трамп втрачає адвокатів у справі імпічменту проти нього


9 лютого в Сенаті починається другий процес імпічменту колишньому президенту США Дональду Трампу.

Очікувалось, що очолювати команду захисту Трампа будуть відомі юристи з Південної Кароліни Бутчем Бауерс та Дебра Барб'є. Однак, як повідомили ЗМІ в суботу, юристи залишили справу. Крім того, згідно з інформацією, яку вперше повідомляв канал CNN, ще троє юристів, які працювали з колишнім президентом, також більше не є членами команди адвокатів Трампа.

Повідомляється, що Трамп та адвокати мали непогодження щодо стратегії захисту.

Колишньому президентові висуваються звинувачення у "підбурюванні до заколоту" у зв'язку зі штурмом Капітолію 6 січня. Він повинен надати відповідь на ці звинувачення до вівторка.

Трамп, зазначають джерела в ЗМІ, хоче, щоб адвокати зосередилися на хибному твердженні про те, що він програв президентські вибори Джо Байдену, оскільки він є жертвою широкомасштабної фальсифікації виборів, замість того щоб зосередитись на звинуваченнях у підбурюванні до заколоту.

Аналітики заявляють, що екс-президент скоріш за все буде виправданий, оскільки напередодні 45 сенаторів-республіканців проголосували за недопущення процесу імпічменту в Сенаті, назвавши майбутній судовий процес неконституційним, оскільки Трамп вже не є президентом.

Дональд Трамп - перший президент США, проти якого застосували процедуру імпічменту двічі. Рік тому його виправдав Сенат за звинуваченням у зловживанні владою та перешкоджанні Конгресу.

Дивіться також: "Колишній президент Дональд Трамп формує свою команду юристів для захисту під час судового процесу щодо імпічменту"

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG