Спеціальні потреби

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив про намір викликати Мюллера дати свідчення в Сенаті


Сенатор-республіканець з Південної Кароліни Ліндсі заявив в неділю, що погодиться на прохання демократів викликати колишнього спецпрокурора Мюллера, який розслідував справу втручання Росії в американські вибори, дати свідчення в Сенаті.

"Демократи в Сенатському юридичному комітеті раніше просили, щоб пан Мюллер дав свідчення щодо його розслідування. Цей запит буде задоволено", - заявив Грем.

Заява Грема прозвучала після того, як колишній спецпрокурор Мюллер опублікував у виданні Washington Post статтю, в якій захистив висновки своєї команди щодо колишнього радника президента Трампа Роджера Стоуна після того, як Трамп помякшив покарання, призначене йому у судовому порядку.

Стоун "залишається засудженим злочинцем, і це правильно", - написав Мюллер.

Він додав, що відчуває необхідність "відповісти як на більш загальні твердження про те, що наше розслідування було нелегітимним, а наша мотивація неправомірною, так і на конкретні твердження, що Роджер Стоун став жертвою нашого офісу. Стоун був притягнутий до кримінальної відповідальності та засуджений за те, що він вчинив федеральні злочини".

Грем згадав статтю у Washington Post, заявивши, що Мюллер "очевидно ... бажає, а також здатний захищати" своє розслідування.

Демократи відновили свої заклики викликати Мюллера для дачі свідчень після того, як юридичний комітет проголосував за надання Грему більш широких повноважень викликати свідків та вимагати надання документів у рамках його розслідування роботи Мюллера та його команди.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG