Спеціальні потреби

Містечко в Огайо запропонувало забрати «непотрібні» пам’ятники


Невелике містечко в штаті Огайо Ньютон Фоллз запропонувало іншим містам забрати непотрібні пам’ятники політичним фігурам, оголосивши себе «містом-притулком статуй», повідомляють американські ЗМІ. Про це йдеться в прокламації менеджера міста Девіда Лінча.

Прокламація закріплює «загальну амністію» пам’ятникам Джорджу Вашингтону, Авраму Лінкольну, Уліссу Гранту, Патріку Генрі, Френсісу Скотту Кі, Теодору Рузвельту та Христофору Колумбу. «Великі лідери нашої країни та західної цивілізації, хоча і мали недоліки у багатьох питаннях, зробили великі досягнення, як то заснували нашу націю, покінчили з рабством, заснували та захистили наші національні парки, прийняли анти-трастові закони, щоб захистити наших громадян від агресивних промислових монополій та взагалі відкрили Новий світ», - йдеться в прокламації.

Влада міста пропонує забрати ці «непотрібні» пам’ятники, які були повалені в різних американських містах, і розмістити їх у своїй громаді, в «місці пошани». В інтерв’ю каналу Fox News Лінч заявив, що його місто хоче вшанувати великих лідерів. «Так, вони мали недоліки, але вони заклали фундамент того, що ми маємо сьогодні», - сказав Лінч.

Тим часом дискусія навколо пам’ятників контраверсійним політичним фігурам стає все більш палкою після загибелі під час затримання поліцією чорношкірого Джорджа Флойда, що викликало бурю протестів по всій країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG