Спеціальні потреби

Американці більше занепокоєні загибеллю затриманого поліцією Флойда, ніж насильством під час протестів – опитування


Американці висловили більшу стурбованість відносно загибелі Джорджа Флойда під час затримання його поліцією, ніж відносно протестів, в тому числі тих, під час яких було застосовано насильство. На це вказує опитування, проведене спільно NBC та Wall Street Journal.

59% опитаних сказали, що їх більше непокоїть загибель Джорджа Флойда, серед них 54% - білі, 65% - латиноамериканці та 78% - чорношкірі респонденти. Лише 27% опитаних сказали, що занепокоєні протестами.

Відповіді опитаних розділились по партійній лінії. 81% демократів та 59% незалежних висловили більшу стурбованість загибеллю Флойда, порівняно з лише 29% республіканців.

Те ж саме опитування вказує на те, що 80% виборців вважають, що ситуація в країні вийшла з під контролю, серед них 66% республіканців, 92% демократів та 79% незалежних. Лише 15% респондентів вважають, що ситуація в країні загалом під контролем.

Опитування серед 1 тисячі зареєстрованих виборців було проведене 18 травня-2 червня. Статистична похибка становить 3,1%.

Дивіться також: Хто роздмухує расистські настрої під час протестів у США?

Хто роздмухує расистські настрої під час протестів у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:49 0:00


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG