Спеціальні потреби

Світ відзначає Міжнародний жіночий день попри спалах коронавірусу


8 березня в різних країнах світу відзначається Міжнародний жіночий день, попри занепокоєння, викликане спалахом коронавірусу. Щоправда, в деяких країнах святкові заходи були скасовані.

Однією з таких країн стала Південна Корея, де зафіксована найбільша кількість випадків захворювання за межами Китаю.

«Не дивлячись на те, що ми не можемо зібратися разом фізично, наше духовне прагнення до гендерної рівності сильно, як ніколи», - заявила у відео зверненні міністр Південної Кореї з питань гендерної рівності Лі Ян Ок.

У той же день недавно створена феміністська партія в країні оголосила про початок широкомасштабної кампанії на захист гендерного рівноправ'я, заклик до підтримки якої підписало понад 8000 чоловік.

В Італії, де зафіксовано найбільшу кількість смертей від коронавірусу за межами КНР, чверть території країни знаходиться в карантині. Однак в сусідній Іспанії Міжнародний жіночий день відсвяткували, як зазвичай. Те ж саме відбулося і в столиці Франції.

У Китаї, країні, що стала епіцентром епідемії, що почалася в провінції Ухань, державні ЗМІ віддали належне героїзму жінок, які перебувають на передовій боротьби з кризою.

Нагадаємо, що, за даними ВООЗ, приблизно 70% працівників охорони здоров'я на планеті становлять жінки.

У Пакистані пройшов жіночий марш, однак надійшли і повідомлення про зіткнення між феміністськими угрупованнями і прихильниками консервативних поглядів, що влаштували «марш скромності».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG