Спеціальні потреби

Сенатори засудили Помпео за його коментарі на адресу журналістки NPR


Члени Комітету з міжнародних відносин Сенату, представники обох партій, у листі до Державного секретаря США Майка Помпео висловили своє «глибоке занепокоєння та тривогу» стосовно його заяви на адресу журналістки NPR Мері Луїз Келлі та «руйнівного впливу його (Помпео) поведінки на американські цінності та позицію в світі»

«Замість того, щоб називати журналістів «брехунами» та нападати на їх розумові здібності, коли вони ставлять Вам складні запитання, на які Ви б не хотіли відповідати, ваша присяга (Держсекретаря) зобов’язує Вас поводитись з повагою та прозоро», - написали в листі сенатори.

Держсекретар США Майк Помпео звинуватив журналістку американської новинної мережі NPR у брехні, після того, як вона заявила, що Помпео в п‘ятницю після інтерв‘ю підвищував не неї голос та вживав нецензурну лайку.

«Журналістка NPR двічі брехала мені, - йдеться у відповідній заяві Держдепу, - вперше минулого місяця, коли організовувала інтерв‘ю, і знову вчора, коли погодилась, що розмова після інтерв‘ю залишиться не для преси».

Він назвав поведінку журналістки ще одним прикладом намагань преси зашкодити президентові Трампу та адміністрації.

За словами журналістки Мері Луїз Келлі, державний секретар США Майк Помпео після інтерв'ю, у ході якого вона поставила йому незручні запитання, відвів її для приватної розмови у ході якої він "кричав на неї" і, серед іншого, запитав: "Ви думаєте американцям не байдужа Україна?" Журналістка каже, що у цьому короткому реченні високопосадовець використав нецензурну лайку.

Помпео не спростував її переказ розмови, але заявив про домовленість, що розмова після інтверв’ю мала залишитись не для розповсюдження. Журналістка заявляє, що повідомила службі Помпео про те, що цю розмову буде оприлюднено.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG