Спеціальні потреби

Курт Волкер обговорював з Джуліані зустріч з Єрмаком


Під час інтерв’ю на каналі Фокс Ньюз Руді Джуліані показав, як він стверджує, частину його переписки зі спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером. З переписки стає відомо, що Волкер обговорював з особистим адвокатом Трампа українську тему і допомагав зв’язатися з людьми в адміністрації Зеленського.

Зокрема, у повідомленні 19 липня, Волкер пише: «Пане Мере, приємно було поснідати сьогодні вранці. Як ми обговорили, зв’язую Вас з Андрієм Єрмаком, який дуже близький до Президента Зеленського…»

Згідно з іншим текстовим повідомленням, Волкер, запропонував Джуліані проконсультувати його про Зеленського та динаміку російсько-українських відносин. Джуліані наполягає, що він діяв від імені Держдепартаменту США.

Руді Джуліані сказав в інтерв’ю, що Держсекретарю Помпео, якого Конгрес зобов’язав надати документи у цій справі, нема про що хвилюватися, оскільки його підлеглі «не зробили нічого поганого». Він додав, що Помпео знав про його спілкування з Волкером. Джуліані також сказав, що йому «дуже прикро» через те, що сталося з Волкером та відкинув припущення, що саме Волкер може бути автором скарги, поданій в рамках програми захисту для викривачів корупції.

XS
SM
MD
LG