Спеціальні потреби

Мінфін США повідомив про введення додаткових санкцій проти Росії


도널드 트럼프 미국 대통령이 30일 백악관에 도착하고 있다.
도널드 트럼프 미국 대통령이 30일 백악관에 도착하고 있다.

Міністерство фінансів США повідомило в суботу про введення додаткових санкцій відносно Росії у рамках заходів, передбачених законом про контроль і знищення хімічної і біологічної зброї.

Для введення санкцій в дію, Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США видало окреме розпорядження, що стосується Росії.

Розпорядження набере чинності 26 серпня 2019 року.

Днем раніше на своєму сайті Державний департамент США оголосив про запровадження другого пакету санкції щодо Росії через отруєння на території Великої Британії колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Санкції, як ідеться в опублікованій Держдепартаментом заяві, наберуть чинності через 15 днів після повідомлення про них Конгресу, орієнтовно 19 серпня.

Нові санкції передбачають, що американські банки не зможуть брати участь у первинному продажу суверенного боргу, номінованого не в рублях, і надавати російському уряду кредити. Також США мають намір надалі перешкоджати наданню Росії фінансової або технічної допомоги з боку Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Санкції діятимуть щонайменше 12 місяців.

Перший пакет санкцій США проти Росії через отруєння Скрипалів набрав чинності в серпні 2018 року. Він передбачає заборону постачання продукції подвійного призначення.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG