Спеціальні потреби

У США від спеки померли 6 людей


Національна метеорологічна служба США повідомляє про те, що від спеки, яка охопила велику частину країни, померли принаймні шестеро людей. Смертельні випадки, як повідомляють ЗМІ, зареєстровані у трьох штатах – Меріленді, Арізоні та Арканзасі. Температура на Східному Узбережжі протягом вихідних вдень перетинає позначку 40 градусів. По всій країні протягом цих днів були скасовані фестивалі, концерти та спортивні заходи. Міські чиновники дозволяють громадським басейнам залишатися відкритими довше. Муніципальна влада видає рекомендації, як найкраще боротися зі спекою.

Шість людей померли через наслідки спеки у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:36 0:00

Національна метеорологічна служба попереджає, що "небезпечна хвиля тепла" у поєднанні з високою вологістю цих вихідних може швидко викликати тепловий удар, якщо не вжиті заходи безпеки. Агентство радить людям перевіряти родичів і друзів, особливо людей похилого віку.

Протягом трьох днів у липні 1995 року понад 700 людей померли в Чикаго, коли температура зросла вище 36 градусів. Багато хто з тих, хто помер, були бідними або літніми особами без доступу до кондиціонерів.

Дивіться також: Запропонована президентом Зеленським люстрація - це політична розправа. Відео

Запропонована президентом Зеленським люстрація - це політична розправа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Відео - найголовніше

Результати Аспенського безпекового форуму. Відео 
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00
XS
SM
MD
LG