Спеціальні потреби

Демократи в Сенаті блокуватимуть зняття санкцій з компаній Дерипаски


Лідер демократів в Сенаті Чак Шумер заявив, що форсуватиме голосування резолюції, яка блокуватиме рішення адміністрації Трампа зняти санкції проти трьох російських компаній, пов’язаних з олігархом Олегом Дерипаскою.

Міністерство фінансів США 20-го грудня минулого року повідомило про намір протягом 30 днів скасувати санкції проти компаній, основним бенефіціаром яких є Дерипаска – «En +», «Русала» і «Євросибенерго». Причиною для зняття санкцій називається зміна структури власності компаній.

"Мінфін наклав санкції на ці компанії тому, що вони перебували у власності або контролювались російських олігархом Олегом Дерипаскою, щодо якого діють санкції США, а не через дії самих цих компаній. Ці компанії забов'язались значно зменшити долю власності Дерипаски у них та позбавити його контролю. Дії компаній будуть відстежуватись і вони зазнають серйозних наслідків, якщо не будуть виконувати вимоги", - заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін.

Минулого четверга Керівник міністерства Стівен Мнучин захищав своє рішення на слуханнях в Конгресі США.

«Я дійшов висновку, що, що пропозиція є Мінфіну є хибною та не може в достатній мірі обмежити контроль та вплив Олега Дерипаски на ці компаінї. Сенат повинен вдатися до кроків, щоб заблокувати це помилкове рішення адміністрації Трампа та залишити ці санкції в силі», - йдеться в прес-релізі сенатора Шумера.

Шумер також заявив, що беручи до уваги можливий зв'язок Дерипаски та Пола Манафорта і той факт, що розслідування спецпрокурора Мюллера ще не завершене, «ще більше має сенсу залишати ці санкції в силі».

Резолюція, яка б заблокувала рішення Мінфіну, потребує схвалення як Палатою представників, так і Сенатом.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG